Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PËR NJË EKSPERIENCË TË PAHARRUESHME NË DËBORË ME I

PËR NJË EKSPERIENCË TË PAHARRUESHME NË DËBORË ME INTERSPORT!

Teksa temperaturat arrijnë zeron dhe dëbora ka mbuluar vendin, peisazhet dimërore të natyrës janë destinacioni i parë për gjithë të apasionuarit pas aventurave.

Me familjen apo me miqtë, të gjithë nxitojmë të rezervojmë në resortet e preferuara të skive apo qytetet e tjera me dëborë, por skijimi dhe dëbora kërkojnë shumë më shumë se kaq.

Kushtet e vështira atmosferike dhe nevoja për pajisje të specializuara, shpeshherë bëjnë që mos ti shijojmë në maksimum pushimet në dëborë.

Nga skitë dhe këpucët outdoor, deri te xhupat, pantallonat dhe aksesorët për ski, ka shumë elementë për t’u marrë parasysh.

Me më shumë se 50 vite eksperiencë në tregun e veshjeve, këpucëve dhe pajisjeve outdoor, INTERSPORT di ekzaktësisht çfarë ju nevojitet gjatë aventurave tuaja dimërore.

E fillojmë nga këpucët. Të papërshkueshme nga uji dhe që nuk e lejojnë erën e mprehtë të depërtojë në këmbët tuaja, këpucët outdoor me qafë të lartë duhet të jenë zgjedhja juaj e parë. Siguria është parësore, ndaj ju sugjerojmë të zgjidhni këpucë që ofrojnë kapje optimale me sipërfaqen e tokës në mënyrë që mos të rrezikoni në terrene të lagështa. Markat si adidas, McKinley dhe Luhta sjellin një shumëllojshmëri modelesh për të gjithë familjen.

Veshjet janë një tjetër element i rëndësishëm. Xhupat e ngrohtë dhe pantallonat e skive ofrojnë lirshmëri dhe minimizojnë ndjesinë e të ftohtin nga temperaturat e ulëta.

Dhe sigurisht nuk mund të mungojnë aksesorët. Detajet kanë rëndësi dhe aksesorët janë pikërisht ato që bëjnë diferencën. Dorezat e ngrohta, kapuçët, kokoret për ski, syzet, çorapet dhe shumë pajisje të tjera të domosdoshme për sigurinë në dëborë, i sjellin pranë jush markat e mirënjohura si adidas, McKinley, Head, Icepeak, Tecnopro dhe shumë të tjera.

Me vjeshjet dhe pajisjet e duhura, jeni gati të shijoni çdo eksperiencë në maksimum.

Eksploroni katalogun e veshjeve, këpucëve dhe pajisjeve më të mira të dëborës dhe zgjidhni nga shumëllojshmëria e modeleve.

INTERSPORT mendon për të gjithë familjen!

Listë e re
Shtoni listën
Anullo