Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE ADVANTAGE ADIDAS
Kodi LKK23
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE KLASIKE PËR FËMIJË TË DHËNË PAS AVENTURËS
{{option.title}}

Bëjini këto atlete adidas për fëmijë pjesë e një outfit-i të bukur. Ato kanë 3 vija delikate dhe kombinohen me çdo gjë, me xhinset apo kostumet e të vegjëlve tuaj. Për fëmijët e vegjël plot vetëbesim, sholla e fortë është një zgjedhje e sigurtë për të eksploruar natyrën. 

Të krijuara me një sërë materialesh të ricikluara, pjesa e sipërme përmban të paktën 50% përmbajtje të ricikluar. Ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.

.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Mbyllje me ngjitëse
  • Pjesa e sipërme sintetike
  • Shollë e jashtme gome

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo