Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE ADVANTAGE ADIDAS
Kodi LSB27
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE PËR PËRDITSHMËRI ME NJË SHKËLQIM TË SOFISTIKUAR
{{option.title}}

Shtoni një stil delikat në veshjet tuaja casual. Elementi përforcues në pjesën e thembrës së këtyre atleteve adidas frymëzuar nga tenisi ka nje shkëlqim që nuk do kalojë pa u vënë re. Kombinimi i amortizimit shumë të butë Cloudfoam dhe shollës së brendshme stabilizuese ofron komoditet në çdo hap të ditës tuaj.

Ky produkt është krijuar me Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. 50% e pjesës së sipërme është përmbajtje e ricikluar. 

 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Pjesa e sipërme prej lëkure
  • Shollë e brendshme Cloudfoam Comfort
  • Shollë e jashtme gome

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo