Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PUMA
ATLETE CASSIA PUMA
Kodi 384647
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE PËR FEMRA TEJET STIL
{{option.title}}

Sfido stilin monoton me këtë model unik. Modeli Cassia ka një siluetë femërore dhe progresive, që ndërthur rrjetën e pjesës së sipërme me panele lëkure oversize për të krijuar një look modern dhe bashkëkohor. Rimarrin stilin e atleteve Cilia por e përditësojnë atë me pjesën e sipërme tejet të veçantë, shollën EVA tejet komode që i është dhënë formë me kompresion dhe shollën e brendshme  SoftFoam+ që të lejon t'i veshësh menjëherë dhe të garanton komoditet gjatë gjithë ditës. 

Specifikime

  • Prerje e ulët
  • Pjesë e sipërme rrjetë me panele lëkure oversize dhe nënshtresa të presuara me nxehtësi
  • Shollë e brendshme SoftFoam+ 
  • Shollë e mesme EVA 
  • Shollë e jashtme gomë
  • Mbyllen me lidhëse

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo