Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PUMA
ATLETE CAVEN PUMA
Kodi 389733
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE PUMA KLASIKE PËR FËMIJË
{{option.title}}

Këto atlete nga Puma për fëmijë janë zgjedhja klasike për përdorim të përditshëm sepse nuk i lodhin këmbët e tyre. Kanë një dizajn të përjetshëm që fëmijët mund t'i veshin në çdo moshë dhe janë tejet të kombinueshme.  Kanë prerje të ulët pa e mbuluar kaviljen ç'ka lejon që këmba të lëvizë në mënyrë të natyrshme e pa pengesa. Janë krijuar me lëkurë sintetike ekologjike, një zgjidhje më ekonomike se sa lëkura orgjinale. Ky material është shumë i fortë dhe i reziston kohës. 

Specifikime

  • Lëkurë ekologjike
  • Teknologjia SoftFoam 
  • Shollë e jashtme gome

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo