Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PUMA
ATLETE MAYZE LTH PUMA
Kodi 384527
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE TEJET STIL IDEALE PËR MJEDISIN URBAN
{{option.title}}

Këto atlete padyshim që tërheqin vëmendjen falë materialit prej lëkure lukzose. Mayze Leather ka dizajnin ikonik të Mayze me elementë të shtuar stili. Sholla e gomës pak e ngritur bashkohet me pjesën e jashtme elegante prej lëkure duke krijuar një siluetë që nuk do kalojë pa u vënë re në çdo ambient. 

Specifikime

  • Pjesë e sipërme lëkurë
  • Shollë e mesme EVA 
  • Shollë e jashtme gome
  • Shtresa sintetike në thembër
  • Mbyllen me lidhëse për një përshtatje perfekte
  • Formstrip sintetike e PUMA anash

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo