Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE OZELLE ADIDAS
Kodi LKK55
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE MODERNE TË DIZENJUARA PËR TË QENË REZISTENTE
{{option.title}}

Fëmijët kanë shumë dëshirë të jenë në lëvizje të vazhdueshme. Këto atlete adidas janë tepër stil për përditshmëri por gjithashtu edhe shumë rezistente për t'u bërë ballë lojrave pa fund. Sholla e jashme rezistente EVA dhe amortizimi Cloudfoam bëjnë që çdo hap të ndihet i lehtë. 

Krijuar me të paktën 50% material të ricikluar, këto atlete përbëjnë një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t'u dhënë fund mbetjeve plastike. 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Lidhëse elastike dhe mbyllje me ngjitëse
  • Pjesa e sipërme me rrjetë me shtresa kamoshi
  • Shollë Cloudfoam
  • Veshja e brendshme tekstile
  • Shollë e jashtme EVA
  • Pjesa e sipërme është krijuar me minimalisht 50% material të ricikluar
     

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo