Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE RACER TR21 ADIDAS
Kodi LRM15
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE TË INSPIRUARA NGA VRAPI PËR PËRDITSHMËRI
{{option.title}}

Përqafoni komoditetin dhe stilin sportiv në përditshmërinë tuaj me këto atlete adidas inspiruar nga vrapi. Kaloni ditën në vetëbesim të plotë falë përshtatjes së mirë dhe rehatisë së  shollës së mesme që ofron amortizim në çdo hap.

 

Specifikime

  • Pjesa e sipërme tekstil
  • Ndjesi komode butësie
  • Shollë e mesme Cloudfoam
  • Shollë e jashtme gomë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo