Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PUMA
ATLETE X-RAY SPEED PUMA
Kodi 389282
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE INSPIRUAR NGA HIKING PERFEKTE PËR VESHJE ME STIL CASUAL
{{option.title}}

Ky version i ri i atleteve X-Ray është inspiruar nga hiking dhe ka materiale që e bëjnë të përshtatshme për çdo lloj moti, shollë të mesme me pika si edhe lidhëse me dy tonalitete dhe ngjyra të inspiruara nga natyra për një ndjesi sikur jeni duke vrapuar në të.  Shtresat e qepura me tegela të dukshëm dhe detajet e tjera tejet stil e çojnë look-un në tjetër nivel duke i bërë këto atlete perfekte për çdo veshje casuale.

Specifikime

  • Pjesa e sipërme rrjetë Ripstop
  • Shtresa të presuara me nxehtësi dhe të qepura në pjesën e sipërme
  • Shollë e brendshme SOFTFOAM+
  • Shollë e mesme me pika CMEVA 
  • Shollë e jashtme gomë
  • Lidhëse me dy tonalitete

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo