Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
BLUZE ME MENGE TE SHKURTRA 3-STRIPES ADIDAS
Kodi 26800
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
NJË BLUZË E BUTË PAMBUKU ME 3 VIJAT IKONIKE ADIDAS
{{option.title}}

Ju luani fort. Ju punoni shumë. Pra, vazhdoni dhe relaksohuni po aq fort me këtë bluzë adidas. Ajo ka përkushtimin tuaj të shkruar mbi të, pasi logoja 3-Stripes dhe adidas Badge of Sport kanë një lavdi të pamohueshme.  Pëlhura e butë prej pambuku e bën shumë të lehtë relaksin. 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • 70% pambuk, 30% pambuk i ricikluar

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo