Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
BLUZE ME MENGE TE SHKURTRA 3-STRIPES ADIDAS
Kodi ECK48
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
BLUZË KLASIKE TEJET E BUTË
{{option.title}}

Kjo bluzë adidas junior është për ditët kur prioritet ka komoditeti. Ka prerje pak të gjerë që të mos kufizojë lëvizjet tuaja, si kur jeni shtrirë në divan apo keni dalë me miqtë. Ka look të përjetshëm ndaj do ta vishni sezon pas sezoni. 

Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij. 

Specifikime

  • Prerje e gjerë 
  • Jakë rrumbullake
  • 100% pambuk
  • Krijuar me Better Cotton

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo