Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
BLUZE ME MENGE TE SHKURTRA BIG LOGO ADIDAS
Kodi EBX13
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
BLUZË KOMODE
{{option.title}}

Vogëlushit tënd i pëlqen shumë loja dhe kjo është mëse e dukshme. Kjo bluzë prej pambuku për fëmijë vë në pah një dizajn të inspiruar nga tenisi në pjesën para. Materiali i butë dhe teknologjia AEROREADY që absorbon djersën garanton komoditet brenda dhe jashtë fushës. Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij.

Specifikime

  • Jakë rrumbullake elastike
  • 70% pambuk, 30% poliestër e ricikluar
  • Teksturë e butë
  • Teknologjia AEROREADY që absorbon djersën

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo