Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PUMA
BLUZE ME MENGE TE SHKURTRA HER PUMA
Kodi 673107
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
BLUZË KLASIKE ME STIL TË RELAKSUAR ME NJË DIZAJN TË RINOVUAR
{{option.title}}

Kemi marrë bluzën klasike me prerje të gjerë dhe e kemi rikrijuar me një dizajn të përditësuar për femra. Stampimi i dukshëm i panterës së PUMA-s në pjesën para spikat për të kirjuar një look që kombinon sofistikimin dhe guximin e panterës.  

Specifikime

  • Prerje e gjerë
  • Jakë rrumbullake
  • Ka të çara anash
  • Stampim I dukshëm i logos së PUMA Cat në kraharor
  • 100% pambuk

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo