Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KEPUCE KUNDRA SHIUT TERREX MID GTX ADIDAS
Kodi BTI76
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KËPUCË REZISTENTE PËR HIKING TË DIZENJUARA PËR TË EKSPLORUAR
{{option.title}}

Kontrollo terrenin dhe avanco deri në majë. Këto atlete hiking janë të krijuara me një pjesë të sipërme rezistente dhe një shollë të fortë të jashtme me kapje të mirë në terrene të thepisura për t'u ndjerë sa më i sigurt. Veshja e brendshme GORE-TEX e padepërtueshme nga uji dhe e mirëajrosshme e mban këmbën të thatë.

 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Veshja e brendshme GORE-TEX
  • Goma Continental™ për një kapje optimale edhe në terren të lagësht
  • Shollë e mesme EVA e lehtë dhe rezistente 

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo