Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
CANTE BELI RUN ADIDAS
Kodi CS167
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ÇANTË BELI PËR VRAP KOMODE BËRË PJESËRISHT ME MATERIALE TE RICIKLUARA
{{option.title}}

Kjo çantë beli për vrap adidas mund të jetë e vogël por ndikimi që ka në rutinën tënde të stërvitjes është i madh. Në të mund të fusni një xhel energjie, i domosdoshëm gjatë vrapit dhe e keni në dispozicionin tuaj me të hapur e të mbyllur sytë. Gjithashtu ka nje kompartiment me mbushje per celularin në mënyrë që të kini akses lehtësisht në të sa herë t'u nevojitet. Si për distanca të gjata ashtu edhe për ato të shkurtra dizajni i kësaj çante beli puthitet mirë duke e ruajtur plotësisht formën. 

I krijuar me një sërë materialesh të ricikluara me të paktën 60% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Përmasat: 25 cm x 7.5 cm
  • 82% poliestër e ricikluar, 18% elastan
  • Ndarje telefoni
  • Xhepa të brendshëm rrjetë
  • Rrip i rregullueshëm i belit me mbyllje me kops
  • Detaje reflektuese
  • 60% material i ricikluar

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo