Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
FUSTAN FUTURE ICONS ADIDAS
Kodi ECG92
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
FUSTAN OVERSIZE PËR TA VESHUR VETËM APO ME STREÇE
{{option.title}}

Vishe me gjithçka nga shapkat deri tek atletet me siluetë voluminoze. Ky fustan i gjatë adidas junior është ideal për të gjitha stinët. Është krijuar prej pambuku të butë dhe elastik. Logoja e madhe e  adidas Badge of Sport në kraharor vë në pah krenarinë tënde për adidas. 
Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij.

Specifikime

  • Prerje e gjerë
  • Jakë rrumbullake elastike
  • 93% pambuk, 7% elastan
  • Stampim i dukshëm adidas Badge of Sport

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo