Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KAPELE 3 STRIPES BASEBALL ADIDAS
Kodi GNS09
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
Kapele sportive adidas, komode dhe shumë stil.
{{option.title}}

Ky model sportiv është ideal për ditët e nxehta të verës. Falë teknologjisë AEROREADY ju do të ndjeheni gjithmonë freskët. Përvec kësaj, kapelja është shumë stil dhe do shkëlqej me veshjet tuaja sportive apo të stilit urban.

Specifikime

90% poliestër e ricikluar, 10% elastan
Teknologji AEROREADY
Mbrojtje ndaj rrezeve ultra violet 50
Gjerësi e rregullueshme

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo