Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KAPELE RRETHORE COTTON ADIDAS
Kodi KPB15
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
NJË MODEL PRAKTIK
{{option.title}}

Vendoseni këtë kapele adidas dhe jeni gati për stërvitje në pistë apo qëndrimin në diell. Kapelja e pambukut ka një shtresë rrjetë për të mbajtur ajrin të qarkullojë kur jeni në diell.

Specifikime

  • Veshje rrjete
  • 100% pambuk

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo