Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KEPUCE KUNDRA SHIUT TERREX MID GTX ADIDAS
Kodi ITB33
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KËPUCË TË PADEPËRTUESHME NGA UJI PËR EKSPLORUESIT E VEGJËL
{{option.title}}

Këto këpucë me prerje të mesme për fëmijë, janë konceptuar që vogëlushët të qëndrojnë plotësisht të mbrojtur në terrene malore. Kanë membranë të mirëajrosshme GORE-TEX® që i mban këmbët të thata dhe komode. Pjesa e sipërme rezistente dhe sholla e jashtme e dhëmbëzuar TRAXION™ ofron një tërheqje dhe kapje shumë të mirë në çdo lloj terreni përfshirë dhe ato të thepisura. 

 

Specifikime

  • Pjesa e sipërme material ripstop me shtresa sintetike për të qenë të lehta dhe rezistente
  • Pjesa e brendshme me veshje rrjetë për ajrosje maksimale
  • Membranë GORE-TEX® e mirëajrosshme që mban larg ujin
  • 3 Shirita fosforeshentë 
  • Shollë e jashtme TRAXION™ për kapje maksimale në të gjitha drejtimet;
  • Sholla e jashtme është gjithashtu e dhëmbëzuar për kapje në terrene jo të njëtrajtshme

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo