Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KOSTUM I SHKURTER LEGO ADIDAS
Kodi ECU64
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KOSTUM PËR BEBE ME BLUZË E PANTALLONA TË SHKURTRA TEJET I BUTË
{{option.title}}

Ky kostum për bebe është krijuar me pambuk organik që bëhet gjithmonë e më i butë pas çdo veshje. Bën pjesë e kolkesionit të adidad me grupin LEGO dhe është perfekt për vogëlushët që duan të lëvizin pa pengesa. Bluza ka perçina në sup për ta hequr dhe veshur lehtësisht. Pantallonat e shkurtra sportive me 3 shiritat qëndrojnë të puthitur në bel për një përshtatje perfekte.
Minimalisht 70% e këtij produkti është përzierje materialesh të ricikluara dhe të rinovueshme.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Jakë rrumbullake elastike me perçina në pjesën e supit
  • 100% pambuk organik
  • Pantallona: Bel elastik me lidhëse

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo