Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KOSTUM I GJATE PIPING ADIDAS
Kodi ZK601
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KOSTUM I NGROHTË PËR PËRDITSHMËRI
{{option.title}}

Ky kostum adidas për përditshmëri eshte sinonim i komoditetit. Si për të bërë boks ashtu edhe për nxehmje për vrap apo thjesht për t'u çlodhur - cilido qoftë aktiviteti i zgjedhur, gjithmonë do ndiheni më komodë me pëlhurën e butë të këtij kostumi.  

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Xhaketa: Mbyllet me zinxhir dhe ka kapuç me lidhëse
  • 70% pambuk, 30% poliestër e ricikluar 
  • Xhaketa: Xhepa para
  • Pantallonat: Bel elastik me lidhëse
  • Pantallonat: Xhepa anësorë
  • French terry
  • Mbështet Better Cotton Initiative

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo