Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE SHKURTRA DESIGNED FOR RUN ADIDAS
Kodi SX070
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PANTALLONA PËR VRAP ME TEKNOLOGJINË AEROREADY QË THITH LAGËSHTIRËN
{{option.title}}

Ke një palë pantallona për vrap të preferuara? Këto do ishin pa dyshim këto pantallona të shkurtra adidas. Janë të lehta dhe të ajrosshme me pjesën e brendshme me rrjetë që ofron një përshtatje të mirë. Teknologjia AEROREADY që thith djersën të ndihmon t’i bësh ballë cdo vështirësie në vrap.

Specifikime

  • Prerje e rregullt me bel të mesëm
  • Bel elastik me lidhëse   ë
  • Pjesa e jashtme: 100% poliestër e ricikluar
  • Pjesa e brendshme me rrjetë
  • Teknologjia AEROREADY që thith djersën
  • Xhep i pasmë me zinxhir
  • Filli është 50% Parley Ocean Plastic
  • Këto pantallona kanë të pakten 40% material të ricikluar në total

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo