Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE SHKURTRA FUTURE ICONS ADIDAS
Kodi ECL37
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PANTALLONA TË SHKURTRA TEJET KOMODE
{{option.title}}

Është momenti për t'u çlodhur.  Këto pantallona junior me bel të mesëm janë ideale për të qëndruar komod në shtëpi. Janë krijuar prej pambuku të butë dhe kanë prerje të gjerë për liri të plotë lëvizje. 
Minimalisht 70% e këtij produkti është përzierje materialesh të ricikluara dhe të rinovueshme.

Specifikime

  • Prerje e gjerë
  • Bel elastik me lidhëse
  • 67% pambuk, 33% poliestër e ricikluar me thurje të dyfishtë
  • Xhepa anash

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo