Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE SHKURTRA FUTURE ICONS ADIDAS
Kodi QU870
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
NJË DIZAJN I BUTË SFUNGJERI
{{option.title}}

Sporti nuk duhet të kufizohet në një vend.  Duhet të jetë në gjendje t'ju ndjekë në çdo kohë të ditës, edhe kur jeni duke pushuar. Dhe këto pantallona të shkurtra adidas janë perfekte për t'u çlodhur. Ndihmon përqendrimin. Pra, vishni këto pantallona të shkurtra, është koha për të rimbushur bateritë tuaja.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • 70% pambuk, 30% poliestër e ricikluar

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo