Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
SANDALE ADILETTE ADIDAS
Kodi LWS09
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
SANDALE KOMODE PËR FËMIJË QË I PËRSHTATEN FORMËS SË KËMBËS
{{option.title}}

Inspiruar nga shapkat klasike Adilette, këto sandale adidas për fëmijë janë perfekte për ditët me diell kur vogëlushët luajnë duke hyrë dhe dalë nga uji. Falë rripit me ngjitëse mund të vishen dhe hiqen lehtë. Pjesa e sipërme që thahet lehtë i lejon të luajnë në komoditet të plotë derisa të kthehen në vend të thatë.  

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Mbyllen me ngjitëse
  • Pjesa e sipërme sintetike
  • Veshja e brendshme tekstil
  • Thahen lehtë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo