Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
STRECE 1/2 BLUV ADIDAS
Kodi ECJ74
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
STREÇE ME STAMPIM TEJET STIL QË TË GJITHË ADHURUESIT E MODËS DO TA PËLQEJNË
{{option.title}}

Pavarësisht tendencave të modës, stampimi me shkronja është gjithmonë i pëlqyer. Në këto streçe adidas junior 1/2, ndërthuret moda ikonike e viteve 2000' me stilin sportiv. Gjithçka, nga tegelat para deri tek beli i lartë tejet stil, është konceptuar që këto streçe që vënë në pah siluetën në një mënyrë elegante. Me to mund të krijohen outfite aspak monotone. Xhaketat me kapuç me stil retro apo kanotieret njëngjyrëshe do ishin disa nga porpozimet për t'i kombinuar me këto streçe të gjithanshme.
Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij.

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Bel elastik
  • 93% pambuk, 7% elastan
  • Bel i lartë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo