Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PUMA
STRECE 7/8 EVOSTRIPE PUMA
Kodi 673082
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
STREÇE ME BEL TË LARTË ELEGANTE DHE STIL
{{option.title}}

Këto streçe me bel të lartë me prerje EVOSTRIPE NGA PUMA janë konceptuar për të kombinuar funksionin dhe formën. Panelet moderne anësorë dhe logoja e PUMA i gjallërojnë këto streçe thelbësore për garderobën tuaj.  

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • 85% poliestër, 15% elastan
  • Teknologji dryCELL që absorbon djersën
  • Xhepa anash
  • Panele anësorë 

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo