Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
STRECE FUTURE ICONS ADIDAS
Kodi EAW39
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
STREÇE KLASIKE TEJET KOMODE LEHTËSISHT TË KOMBINUESHME
{{option.title}}

Këto streçe elegante përshtaten më së miri. Me belin e lartë që stilizon siluetën tuaj ato ofrojnë suport shumë të mirë dhe ndihen tejet komode. Janë krijuar me pambuk të butë dhe elastik dhe kombinohen shumë bukur me veshje casuale. Tre shiritat anësorë u japin një prekje shumë stil dhe, veç kësaj, kanë gjatësinë ideale për të vënë në pah atletet tuaja të preferuara.

Specifikime

  • Prerje e rregullt me bel të lartë 
  • Bel elastik
  • 90% pambuk, 10% elastan

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo