Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
NEW BALANCE
ATLETE NEW BALANCE - 480 NEW BALANCE
Kodi BB480
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE KLASIKE ME STIL TË PËRJETSHËM, INSPIRUAR NGA BASKETBOLLI
{{option.title}}

Inspiruar nga atletja orgjinale BB680 – e veshur gjatë lojës nga basketbollistët profesionalë, u rikrijua kjo atlete klasike me stil të përjetshëm dhe njëkohësisht minimalist dhe të pastër. Në këtë model, pjesa e sipërme prej lëkure kombinohet me shollën e brendshme Ortholite për komoditet dhe stabilitet të pakrahasueshëm gjatë gjithë ditës.  

Specifikime

  • Mbyllje me lidhëse për përshtatje të personalizuar
  • Pjesa e sipërme lëkurë, rezistente dhe sportive
  • Shollë e jashtme gome rezistente me tërheqje të mirë
  • Shollë e brendshme Ortholite për komoditet të shtuar dhe kontroll të djersës
  • Pjesa e sipërme fleksibël  dhe pjesa e thembrës rezistente për stabilitet të mirë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo