Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
NEW BALANCE
ATLETE NEW BALANCE - 574 NEW BALANCE
Kodi U574
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE IKONIKE ME STIL TË PËRJETSHËM
{{option.title}}

New Balance 574 është një atlete ikonike dhe klasike që kombinon stilin e përjetshëm me komoditetin modern. Me dizajn me inspirim retro dhe me cilësi premium, 574 është kthyer në një ikonë të kulturës së atleteve. Ka pjesën e sipërme kamosh dhe rrjetë dhe ofron kombinimin perfekt të rezistencës dhe ajorsjes së mirë. Sholla e mesme me teknologjinë ENCAP siguron amortizim dhe suport të shkëlqyer duke garantuar komoditet gjatë gjithë ditës. 

Specifikime

  • Rrjetë/ Kamosh
  • Pjesa e brendshme: Tekstil
  • Shollë e mesme me teknologjinë ENCAP, që është kombinim poliuretani dhe sholle EVA

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo