Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
NEW BALANCE
ATLETE NEW BALANCE - CT302 NEW BALANCE
Kodi CT302
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE KLASIKE STIL ME DIZAJN TË PËRDITËSUAR
{{option.title}}

New Balance dhe atletet me model CT302 nuk kanë nevojë për përshkrime të tepërta… gjithsesi ia vlen të përmendet që silueta ikonike me inspirim nga tenisi, rivjen me dizajn të përditësuar. Në këtë rast, pjesa a sipërme tekstil dhe logoja ikonike ‘N’ plotësohen nga shtresa të sipërme kamosh dhe lëkurë - ndërsa në pjesën emblematike të thembrës spikat një formë tejet stil materiali në ngjyrë lejla.

Specifikime

  • Pjesa e sipërme tekstil
  • Shtresa të sipërme lëkurë
  • Shollë e jashtme gomë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo