Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE RUNFALCON 3.0 ADIDAS
Kodi LTJ63
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE PËR VRAP NË PËRDITSHMËRI
{{option.title}}

Sigurohu që vogëlushi yt të ketë veshur një palë atlete që i përshtaten energjisë dhe entuziazmit të tij në çdo hap. Këto atlete adidas për fëmije kanë një shollë të mesme të butë Cloudfoam që i lejon fëmijët të ecin para në komoditet të plotë duke garantuar suport në çdo kërcim apo marrje kontakti me tokën. Kur kanë mbaruar së vrapuari s'është e nevojshme t'i ndërrojnë atletet. Pamja klasike dhe sportive përshtatet me gjithçka. Një gjë më pak për t'u shqetësuar. 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Rripa elastikë me mbyllje me ngjitëse
  • Pjesa e sipërme tekstil i përzier
  • Veshje e brendshme tektil
  • Shollë e mesme Cloudfoam 
  • Shollë e jashtme sintetike 

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo