Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE VENT CLIMACOOL ADIDAS
Kodi LTK88
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE TË MIRËAJROSSHME IDEALE PËR MOT TË NGROHTË
{{option.title}}

Këto atlete adidas garantojnë tërheqje të shkëlqyer dhe janë tejet të lehta. Krijuar për mot të ngrohtë, kanë vrima për ajrosje të mirë që ajri të qarkullojë lirshëm. Pjesa e sipërme rrjetë është e lehtë dhe e mirëajorsshme, ndërsa sholla e mesme EVA garanton amortizim komod. Sholla e jashtme kundër rrëshqitjes të lejon të ecësh i sigurtë edhe në terrene jo të njëtrajtshme.  
Krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, me të paktën 50% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Mbyllen me lidhëse
  • Pjesë e sipërme rrjetë e mirëajorsshme
  • Vrima ajrosëse
  • Shollë e mesme EVA
  • Veshje e brendshme tekstil
  • Shollë e jashtme gomë kundër rrëshqitjes 

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo