Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE WEB BOOST ADIDAS
Kodi LWF22
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE IDEALE PËR VRAP
{{option.title}}

Këto atlete adidas kanë të gjitha teknikat për ta bërë të lehtë stërvitjen në distanca të shkurtra dhe ju do të dëshironi t'i vishni ato edhe në përditshmërinë tuaj.Sholla e mesme BOOST është e mbështjellë me rrjetë 3D Stretchweb për të përmirësuar ndjenjën e kthimit të energjisë.

 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Pjesa e sipëme prej tekstili 
  • Shollë e mesme BOOST
  • Shollë e jashtme prej gome
     

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo