Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE X9000L4 ADIDAS
Kodi LGL33
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
Rehati e përditshme.
{{option.title}}

Këto atlete adidas ju mbështesin në gjithë aktivitetet tuaja.Sholla integrale Boost siguron kthim optimal të energjisë me çdo hap. Dizajni është frymëzuar nga realiteti virtual, me ngjyra të ndezura dhe detaje gjysmë të tejdukshme që të kujtojnë ekranet e ndritshme. Modeli i shollës së jashtme i frymëzuar nga bota dixhitale ofron kontroll të jashtëzakonshëm në rrugët e qytetit.

Specifikime

  • Mbyllje me lidhëse
  • Rrjetë në pjesën e sipërme
  • Shollë Boost
  • Produkt Primegreen

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo