Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
BLUZE ME MENGE TE SHKURTRA PARIS GRAPHIC ADIDAS
Kodi H7822
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
NJË BLUZË E BUTË, E PËRDITSHME
{{option.title}}

Pavarësisht se ku jeni në botë, mbani me vete një pjesë të vogël të saj në këtë bluzë tërheqëse. Nuk është e gabuar dashuria juaj për Parisin, me një grafikë të përsëritur poshtë simbolit 3D të sportit të adidas në pjesën e përparme.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • 100% pambuk

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo