Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
ATLETE VS PACE ADIDAS
Kodi CFO64
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
ATLETE TEJET STIL ME TRE SHIRITA
{{option.title}}

Në këto atlete adidas, stili i thjeshtë dhe modern kombinohet me lëkurën e lëmuar të pjesës së sipërme. Nëse praktikoni skaterboarding, sholla e jashtme prej gome të vullkanizuar është tejet e përshtatshme për sipërfaqe të sheshta. Sidoqoftë, këto atlete janë po aq ideale si për të pirë diçka me miqtë apo për të ecur nëpër qytet. 

 

Specifikime

  • Mbyllen me lidhëse
  • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
  • Veshja e brendshme tekstil
  • Shollë e jashtme prej gome të vullkanizuar 

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo