Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KOSTUM I GJATE 3-STRIPES ADIDAS
Kodi CA363
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PUNO, DIL SHËTITJE DHE ÇLODHU ME KËTË KOSTUM ME STIL RELAKSUES
{{option.title}}

Një kostum modern me dizajn argëtues që thërret adidas. Ky look i plotë është ideal për të shpejtuar në rutinën e mëngjesit kur ju duhet të dilni. Xhaketa ka një prerje të shkurtër dhe të lirshme dhe duket shumë bukur e veshur vetëm ose shoqëruar me një pallto mbi të. Ky kostum është ideal edhe për ditet e çlodhjes. Si pantallonat me bel të mesëm ashtu edhe xhaketa, kanë të dyja xhepa ndaj ju duhet vetëm të kujtoni ku e keni vendosur telefonin.

 

Specifikime

  • Xhaketë me prerje të gjerë dhe pantallona me prerje të rregullt
  • Xhaketa: Mbyllet me zinxhir dhe ka kapuç të rregullueshëm me lidhëse
  • 100% poliestër e ricikluar
  • Xhaketa dhe pantallonat: Xhepa anësorë
  • Xhaketa: Mëngë dhe fund elastik
  • Pantallonat: Bel elastik me lidhëse
  • French terry

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo