Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KOSTUM I GJATE ENERGIZE ADIDAS
Kodi F6228
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KOSTUM ME PELHURË TË BUTË ME STILIN E TRE SHIRITAVE
{{option.title}}

Lëvize trupin dhe aktivizo mendjen. Funksionon gjithmonë. Rrit pulsin falë stërvitjes dhe përfito nga energjia e saj për t'i bërë ballë pjesës tjetër të ditës me këtë kostum adidas. Materiali i butë dhe prerja e ngushtë garantojnë komoditet absolut. Duke blerë produkte pambuku nga ne po mbështesni kultivimin e qëndrueshëm të tij.

 

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Xhaketa: Zinxhir i plotë me kapuç
  • 70% pambuk, 30% poliestër e ricikluar
  • Xhaketa: Xhepa para me zinxhir
  • Pantallonat: Bel i rregullueshëm me lidhëse
  • Pantallonat: Xhepa para me zinxhir
  • Better Cotton Initiative

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo