Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KOSTUM I GJATE SPIDERMAN ADIDAS
Kodi DTS44
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KOSTUM I NGROHTË DHE KOMOD PËR BEBE ME STAMPIMIN E SPIDER-MANIT
{{option.title}}

Sepse nuk janë kurrë shumë të vegjël që të fillojnë të duan Spider-Manin nga Marvel. Ky kostum adidas x Marvel për bebe kombinon shpirtin sportiv me stilin e Super Heroit falë 3 shiritave ikonikë dhe stampimit argëtues të Spider-Man-it. Falë pantallonave dhe bluzës së butë me kapuç mund të luajnë plotësisht komodë dhe të jenë gati për çdo aventurë.

Specifikime

  • Pantallona me prerje të rregullt e bel të mesëm
  • Bluzë me kapuç
  • 70% pambuk, 30% poliestër e ricikluar
  • Bluza: Fund dhe mëngë elastike
  • Pantallonat: Bel elastik me lidhëse
  • Pantallonat: Funde elastikë
  • Pantallonat: Stampim i Spider-Man
  • ©Marvel

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo