Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
KOSTUM I SHKURTER LINEAR ADIDAS
Kodi ECP13
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
KOSTUM ADIDAS PËR BEBE KRIJUAR ME PAMBUK ORGANIK
{{option.title}}

Me këtë kostum adidas me bluzë me logon e markës dhe pantallona te shkurtra vogëlushi juaj do ta fillojë ditën me këmbë të mbarë. Është krijuar me pambuk të butë dhe është ideal për t'u kacavjerrë, për të hedhur hapat e parë apo për të eksploruar botën rreth tyre. 
Ky kostum është krijuar me materiale natyrale dhe të rinovueshme si pjesë e kompromisit tonë për të mospërdorur burimet shteruese dhe për t'u dhënë fund mbetjeve plastike. 

Specifikime

  • Prerje e rregullt

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo