Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE GJATA BLUV ADIDAS
Kodi DTL25
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PANTALLONA JUNIOR ME STIL TË RELAKSUAR
{{option.title}}

Përditëso garderobën tënde. Me këto pantallona adidas Junior nuk do ta ndjesh të ftohtin falë materiali të tyre të butë e të ngrohtë. Prerja e gjerë dhe mëngët e elastike krijojnë një stil me të njëjtin nivel komoditeti që ato ofrojnë. Stampimi me logot e adidas vë në pah pasionin tënd për markën.

Krijuar me 100% material të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e gjerë
  • Bel elastik me lidhëse
  • 100% poliestër e ricikluar
  • Xhepa anash
  • Përforcim në pjesën mes këmbëve
  • Prerje e drejtë
  • Funde elastikë

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo