Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE GJATA BLUV ADIDAS
Kodi SU414
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PANTALLONA SPORTI TË GJITHANSHME ME XHEPA ANËSORË
{{option.title}}

Këto pantallona adidas janë të thjeshta dhe bien në sy në të njëjtën kohë. Prerja e lirshme që vjen duke u ngushtuar ngë këmbët dhe fundi i puthitur i bën shumë stil dhe, përveç komoditetit, lejon që dhe atletet apo takat ne rastin e influencerve të kenë protagonizmin e tyre. 
Janë krijuar me pëlhurë prej pambuku terri francez që të ndihen të buta dhe të lehta njëkohësisht e në këtë mënyrë t'i vishni pa u shqetësuar si në një orë Pilates ashtu edhe në një restorant. 

Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm te tij. 

Specifikime

  • Prerje e gjerë
  • Bel elastik me lidhëse
  • Pëlhurë terri francez 100% pambuk
  • Xhepa anesorë
  • Vijnë duke u ngushtuar nga fundi
  • Funde të puthitura
  • Mbështet Better Cotton Initiative

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo