Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
PANTALLONA TE GJATA JUVE ADIDAS
Kodi DJE61
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
PANTALLONA TEJET STIL PËR FANSAT E JUVENTUSIT
{{option.title}}

Përço një mentalitet fitimtari me këto pantallona adidas. Krijuar për t'u dhënë lojtarëve të Juventusit një ndjesi përkatësie dhe uniteti kur janë përballë mediave të botës, këto pantallona përfshijnë pëlhurë përforcuese në pjesën mes këmbëve për lëvizje të lehtë dhe xhepa anash për t'i mbajtur sendet e tua të sigurta. Logoja e qëndisur e ekipit i jep prekjen përfundimtare look-ut si shenjë kompromisi ndaj tij. 

Krijuar me 100% material të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Bel elastik me lidhëse
  • 100% najlon i ricikluar
  • Xhepa anash me zinxhir
  • Logoja e qëndisur e Juventus

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo