Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
STRECE 3-STRIPES ADIDAS
Kodi ECK64
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
STREÇE IKONIKE ME STILIN E 3 SHIRITAVE
{{option.title}}

Këto streçe adidas janë perfekte kur doni të dilni apo thjesht të çlodheni duke parë një film në shtëpi. Minimaliste dhe klasike kombinohen bukur si me kanotierë ashtu edhe me bluza ndërsa beli elastik, i mesëm është konceptuar për të qëndruar i puthitur në çdo hap, apo ndërsa shtriheni e mblidheni në divan. 

Produktet tona të pambukut mbështesin kultivimin e qëndrueshëm të tij. 

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Bel elastik
  • 93% pambuk, 7% elastan
  • Bel i mesëm
  • Prerje e gjatë
  • Krijuar me Better Cotton

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo