Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
STRECE TECHFIT ADIDAS
Kodi NQD33
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
STREÇE IDEALE PËR STËRVITJE INTENSIVE
{{option.title}}

Stërvitja që ke planifikuar është shumë kërkuese. Fatmirësisht, këto streçe adidas për stërvitje janë dizenjuar për të të mbështetur maksimalisht. Materiali Techfit me teknologjinë RHEON™ ofron kompresion të ulët-të mesëm që të mban energjike gjatë sesioneeve HIIT ose atyre me pesha. Përshtatja elegante të lejon të fokusohesh tek performanca ndërsa materiali elasik i përshtatet lëvizjeve të tua për suport të shtuar. Teknologjia AEROREADY që absorbon djersën të mban të thatë ndërsa stërvitja bëhet gjithmonë e më intensive. 

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Bel elastik
  • 76% poliestër e ricikluar, 24% elastan
  • Teknologji AEROREADY që absorbon djersën
  • Materiali Techfit me teknologjinë RHEON™ fokusohet në energjinë e muskujve
  • Kompresion i ulët - i mesëm

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo