Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
XHAKETE FESHE MARATHON ADIDAS
Kodi LA984
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
XHAKETË FËSHE PËR VRAP KRIJUAR PËR MOT ME SHI DHE ERË
{{option.title}}

Kur moti është i keq, vendosmëria shtohet. Kjo xhaketë fëshe WIND.RDY nuk lejon depërtimin e shiut dhe erës që të mund të përqëndroheni në gëzimin që ju jep vrapi. Mbyllja e plotë me zinxhir dhe kapuçi dhe fundi i rregullueshëm ju mbajnë komodë ndërsa koha ndryshon. 

Krijuar me një sërë materialesh të ricikluara dhe të paktën 60% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përfaqëson vetëm një nga zgjidhjet tona për të ndihmuar në përfundimin e mbetjeve plastike.

 

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Zinxhir i plotë dhe kapuç i rregullueshëm
  • 88% poliestër e ricikluar, 12% elastan
  • WIND.RDY
  • Xhepa para dhe pas me zinxhir
  • Fund i rregullueshëm
  • Xhaketa mund të paloset brenda xhepit të vet
  • Detaje reflektuese
  • Ripstop

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo