Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
XHAKETE JUVE ADIDAS
Kodi DJE43
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
XHAKETË TEJET STIL PËR FANSAT E JUVENTUSIT
{{option.title}}

Përço krenarinë tënde për futbollin. Kjo xhaketë adidas është konceptuar për t'u dhënë lojtarëve të Juventus diçka praktike për të veshur kur janë jashtë fushës. E lehtë dhe komode, është krijuar prej pëlhure të butë për një siluetë elegante. Xhepat me zinxhir janë perfektë për të mbajtur sendet e tua thelbësore, pra një gjë më pak për t'u shqetësuar.

Krijuar me një sërë materialesh të ricikluara, me të paktën 70% përmbajtje të ricikluar, ky produkt përbën një nga zgjidhjet, pjesë e kontributit global, për t’u dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikime

  • Prerje e ngushtë
  • Zinxhir i plotë me jakë të lartë
  • 100% najlon i ricikluar
  • Veshje e brendshme rrjetë
  • Xhepa anash me zinxhir
  • Fund dhe mëngë elastike
  • Logoja e qëndisur e Juventus

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 5900ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo