Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
ADIDAS
XHAKETE ME KAPUC BLUV ADIDAS
Kodi SX119
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
BLUZË ME KAPUÇ ADIDAS E BUTË ME LOGON E MARKËS NË PJESËN E KURRIZIT
{{option.title}}

Kjo bluzë meriton gjithë vëmendjen. Është krijuar me pëlhurë terri francez për një butësi të shtuar. Dhe ka prerje të gjerë që ta vishni mbi apo nën veshjet tuaja të preferuara. 
Është ideale si para stërvitjes kur doni të ndiheni ngrohtë ashtu edhe për çdo ambient tjetër. 

Prodhimet tona të pambukut janë krijuar në mënyrë te qëndrueshme. 
 

Specifikime

  • Prerje e lirshme
  • Mbyllet me zinxhir
  • 100% pambuk 
  • Xhepa anësore
  • Terri francez
  • Mbështet Better Cotton Initiative

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo