Shporta ime
Karta juaj është bosh.
Kodi i produktit: {{ item.code }}
{{item.total_price}} {{item.total_discounted_price}}
Totali {{ order.final_cost }}
PUMA
XHAKETE ME KAPUC EVOSTRIPE PUMA
Kodi 849809
ALU {{ sku.code }}
Në gjëndje
Nuk është gjëndje
{{ discountedPrice }}
{{ price }}
XHAKETË ME KAPUÇ MODERNE DHE FUNKSIONALE
{{option.title}}

Moda kombinohet me funksionalitetin në këtë xhaketë me kapuç Evostripe me zinxhir të plotë. Linjat e prerjes të qepura në mënyrë strategjike lejojnë lëvizje të lehtë dhe të pakufizuar, kurse teknologjia dryCELL që thith lagështinë ju bën të ndiheni po aq të freskët sa stili juaj.

 

Specifikime

  • Prerje e rregullt
  • Teknologjia dryCell që thith lagështinë
  • 77% pambuk, 23% poliestër e ricikluar

Porosia vjen tek ju brenda 24-48 orëve nga momenti që ju keni konfirmuar porosinë. Për çdo porosi mbi 2500ALL, transporti është falas.  

Ne nuk ofrojmë kthim produkti por mund ta ndërroni produktin e blerë me një produkt tjetër brenda vlerës së shpenzuar ose me vlerë më të lartë, por duke shtuar diferencën e çmimit. Ndërrimi duhet të behet brenda 7 ditësh nga blerja e produktit.  

Produkti duhet të jetë ne kutinë e vet origjinale, i pa përdorur, me etiketë dhe i pa dëmtuar!  

Per të kryer ndërrime, ju lutem kontaktoni në numrat tanë të telefonit në Whatsapp:

+355 676056199

+355 676056198

Listë e re
Shtoni listën
Anullo